ASB75US24
Numer produktu DigiKey
1470-ASB75US24-ND
Producent
Numer produktu producenta
ASB75US24
Opis
AC/DC CONVERTER 24V 75W
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 3,12A 90 - 264V~ Wejście
Modele EDA/CAD
ASB75US24 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (z odciążaniem)
Sprawność
0.89
Rozmiar / wymiar
2,40" x 2,28" x 0,67" (61,0mm x 57,9mm x 17,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy (maks.)
3,12A
Regulacja linii
±0,5%
Moc (W)
75 W
Regulacja obciążenia
±0,5%