ASB75US12
Numer produktu DigiKey
1470-ASB75US12-ND
Producent
Numer produktu producenta
ASB75US12
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 75W
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 12V 6,25A 90 - 264V~ Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ASB75US12 Modele
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Producent
XP Power
Funkcje
Płyta bazowa, szeroki zakres napięcia wejściowego
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (z odciążaniem)
Opakowanie
Taca
Sprawność
0.88
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ
Obudowane
Obudowa / skrzynia
Half Brick
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
2,40" x 2,28" x 0,67" (61,0mm x 57,9mm x 17,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB, TUV, UL
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy (maks.)
6,25A
Regulacja linii
±0,5%
Moc (W)
75 W
Regulacja obciążenia
±0,5%
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 0
Sprawdź czas realizacji
Zażądaj powiadomienia o stanie magazynowym
Zapasy z platformy handlowej: 11 wyświetl teraz
Taca
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
11W magazynie