ASB160PS54
Numer produktu DigiKey
1470-ASB160PS54-ND
Producent
Numer produktu producenta
ASB160PS54
Opis
AC/DC CONVERTER 54V 160W
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 54V 2,96A 90 - 264V~ Wejście
Modele EDA/CAD
ASB160PS54 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 90°C (z odciążaniem)
Sprawność
91%
Rozmiar / wymiar
4,60" x 2,40" x 0,78" (116,8mm x 61,0mm x 19,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Napięcie - wyjściowe 1
54V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy (maks.)
2,96A
Regulacja linii
±0,5%
Moc (W)
160 W
Regulacja obciążenia
±0,5%