ASB160PS36 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
XP Power
W magazynie: 28
Arkusz danych
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 36V 4,44A 90 - 264V~ Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
XP Power - ASB Combo Series | Datasheet Preview
ASB160PS36
Numer produktu DigiKey
1470-ASB160PS36-ND
Producent
Numer produktu producenta
ASB160PS36
Opis
AC/DC CONVERTER 36V 160W
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ASB160PS36 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 90°C (z odciążaniem)
Sprawność
93%
Rozmiar / wymiar
4,60" x 2,40" x 0,78" (116,8mm x 61,0mm x 19,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Napięcie - wyjściowe 1
36V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy (maks.)
4,44A
Regulacja linii
±0,5%
Moc (W)
160 W
Regulacja obciążenia
±0,5%