ASB110PS48
Numer produktu DigiKey
1470-2703-ND
Producent
Numer produktu producenta
ASB110PS48
Opis
AC/DC CONVERTER 48V 110W
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 48V 2,29A 85 - 264V~ Wejście
Modele EDA/CAD
ASB110PS48 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (z odciążaniem)
Seria
Sprawność
90.5%
Rozmiar / wymiar
4,60" x 2,40" x 0,67" (116,8mm x 61,0mm x 17,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Numer standardowy
Napięcie - wyjściowe 1
48V
Regulacja linii
±0,5%
Prąd - wyjściowy (maks.)
2,29A
Regulacja obciążenia
±0,5%
Moc (W)
110 W