ASB110PS28
XP Power - ASB Combo Series | Datasheet Preview
ASB110PS28
Numer produktu DigiKey
1470-2701-ND
Producent
Numer produktu producenta
ASB110PS28
Opis
AC/DC CONVERTER 28V 110W
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 28V 3,93A 85 - 264V~ Wejście
Modele EDA/CAD
ASB110PS28 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (z odciążaniem)
Seria
Sprawność
91%
Rozmiar / wymiar
4,60" x 2,40" x 0,67" (116,8mm x 61,0mm x 17,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Numer standardowy
Napięcie - wyjściowe 1
28V
Regulacja linii
±0,5%
Prąd - wyjściowy (maks.)
3,93A
Regulacja obciążenia
±0,5%
Moc (W)
110 W