ALM65US48
Numer produktu DigiKey
1470-3142-ND
Producent
Numer produktu producenta
ALM65US48
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 65W
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
48V 65 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ALM65US48 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Polaryzacja
Środek dodatni
Producent
XP Power
Zastosowania
ITE (handel), medycyna
Seria
Sprawność
Poziom VI
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
0°C - 60°C
Status części
Aktywny
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,5mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 9,5mm
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Długość sznura
35,4" (0,9m)
Forma
Biurkowy (klasy I)
Złącze wejściowe
IEC 320-C14
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Rozmiar / wymiar
4,94" x 2,19" x 1,32" (125,5mm x 55,5mm x 33,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
80 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB, CE
Napięcie - wyjściowe
48V
Numer standardowy
60601-1; 62368-1
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,35A
Waga
0.68lb (308.44g)
Moc (W)
65 W
Bazowy numer produktu
Zużycie energii bez obciążenia
210mW (maks.)