ACM18US24 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
SL POWER / Advanced Energy
W magazynie: 223
Arkusz danych
24V 18 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Wiele ostrzy (sprzedawane oddzielnie) Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ACM18US24
Numer produktu DigiKey
1470-3953-ND
Producent
Numer produktu producenta
ACM18US24
Opis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 18W
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ACM18US24 Modele
Temperatura robocza
0°C - 60°C
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,5mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 11,0mm
Długość sznura
70,9" (1,80m)
Rozmiar / wymiar
3,46" x 1,18" x 1,95" (88,0mm x 30,0mm x 49,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Napięcie - wyjściowe
24V
Prąd - wyjściowy (maks.)
750mA
Moc (W)
18 W
Bazowy numer produktu
Zużycie energii bez obciążenia
75mW (maks.)