ACM12US12
Numer produktu DigiKey
1470-4398-ND
Producent
Numer produktu producenta
ACM12US12
Opis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12V 12 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Wiele ostrzy (sprzedawane oddzielnie) Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ACM12US12 Modele
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
75mW (maks.)
Producent
XP Power
Zastosowania
ITE (handel), medycyna
Seria
Sprawność
Poziom VI, CoC Tier 2
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-5°C - 60°C
Status części
Aktywny
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,5mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 11,0mm
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Długość sznura
59" (1,50m)
Forma
Montaż ścienny (klasa II)
Złącze wejściowe
Wiele ostrzy (sprzedawane oddzielnie)
Typ wejścia
Rozmiar / wymiar
2,99" x 1,19" x 1,90" (75,9mm x 30,2mm x 48,3mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, TUV, UL
Napięcie - wyjściowe
12V
Numer standardowy
60601-1; 62368-1
Prąd - wyjściowy (maks.)
1A
Bazowy numer produktu
Moc (W)
12 W