XVF3500-FB167-C
Numer produktu DigiKey
880-1132-ND
Producent
Numer produktu producenta
XVF3500-FB167-C
Opis
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 167FBGA
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
XCore - Mikrokontrolery IC Wersja 32-bitowe 500MHz 2MB (2M x 8) FLASH 167-FBGA (12x7,5)
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Prod.
Typ pamięci programów
FLASH
Opakowanie
Taca
Rozmiar RAM
2K x 8
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
0,95V - 1,05V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Procesor rdzenia
XCore
Temperatura robocza
0°C - 70°C (TA)
Rozmiar rdzenia
Wersja 32-bitowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość
500MHz