691402910008B
691402910008B
691402910008B
Numer produktu DigiKey
732-691402910008B-ND
Producent
Numer produktu producenta
691402910008B
Opis
2.54 MM TERMINAL BLOCK, HORIZONT
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8 Kostki zaciskowe - przewód-płytka Poziome z płytką 0,100" (2,54mm) Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
691402910008B Modele
Kategoria
Napięcie
150 V
Producent
Würth Elektronik
Przekrój przewodu
20-26 AWG
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie przewodu
Bezśrubowy
Status części
Aktywny
Kolor
Zielone
Liczba poziomów
1
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Pozycje na poziom
8
Materiał obudowy
Poliamid (PA66), nylon 6/6
Raster
0,100" (2,54mm)
Materiał styku - powłoka
Mosiądz - cynowany
Orientacja powierzchni współpracującej
Poziome z płytką
Materiał uchwytu - powłoka
Stal, nierdzewna
Prąd
6 A