691368300008B
691368300008B
WEbinar Powered by Digi-Key: Terminal Blocks
691368300008B
Numer produktu DigiKey
732-4384-ND
Producent
Numer produktu producenta
691368300008B
Opis
TERM BLOCK PLUG 8POS 3.81MM
Szczegółowy opis
8 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda żeńskie 0,150" (3,81mm) 180° Swobodnie zwisające (liniowe)
Modele EDA/CAD
691368300008B Modele
Prąd - UL
8 A
Seria
Napięcie - UL
300 V
Liczba pozycji
8
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Pozycje na poziom
8
Długość zdejmowania izolacji
9mm
Raster
0,150" (3,81mm)
Wysokość izolacji
0,492" (12,50mm)