691368300005B nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Phoenix Contact
W magazynie: 0
Arkusz danych
5 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda żeńskie 0,150" (3,81mm) 180° Swobodnie zwisające (liniowe)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
691368300005B
691368300005B
WEbinar Powered by Digi-Key: Terminal Blocks
691368300005B
Numer produktu DigiKey
732-4381-ND
Producent
Numer produktu producenta
691368300005B
Opis
TERM BLOCK PLUG 5POS 3.81MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
691368300005B Modele
Kategoria
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Producent
Würth Elektronik
Prąd - UL
8 A
Seria
Napięcie - UL
300 V
Opakowanie
Zbiorcze
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
16-28 AWG
Status części
Aktywny
Przekrój przewodu lub zakres - mm²
0,08-1,3mm²
Typ
Wtyczka, gniazda żeńskie
Kolor
Zielone, pomarańczowe
Liczba pozycji
5
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Pozycje na poziom
5
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba poziomów
1
Długość zdejmowania izolacji
9mm
Raster
0,150" (3,81mm)
Materiał styku
Stal, nierdzewna
Wejście przewodu wtyczki
180°
Materiał obudowy
Poliamid (PA66), nylon 6/6
Styl zakończenia
Bezśrubowy - sprężyna nożna, sprężyna wciskana
Wysokość izolacji
0,492" (12,50mm)