18012115411H
Numer produktu DigiKey
732-18012115411HTR-ND - Taśma i szpula (TR)
732-18012115411HCT-ND - Taśma cięta (CT)
732-18012115411HDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
18012115411H
Opis
DGTL ISOLTR 3.75KV 2CH CAN 8SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Puszka Izolatory cyfrowe 3750Vrms 2 kanał 150Mbps 150kV/µs (typ.) CMTI 8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
18012115411H Modele
Kategoria
Napięcie - izolacji
3750Vrms
Prod.
Odporność na stany nieustalone w trybie wspólnym (min.)
150kV/µs (typ.)
Seria
Prędkość danych
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Opóźnienie propagacji tpLH / tpHL (maks.)
15ns, 15ns
Status części
Aktywny
Zniekształcenia szerokości impulsu (maks.)
4,5ns
Technologia
Sprzężenie pojemnościowe
Czas narastania / opadania (typ.)
2,5ns, 2,5ns
Typ
Puszka
Napięcie - zasilania
2,375V - 5,5V
Moc izolowana
Brak
Temperatura robocza
-40°C - 125°C