155124RG73200
Numer produktu DigiKey
732-11415-2-ND - Taśma i szpula (TR)
732-11415-1-ND - Taśma cięta (CT)
732-11415-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
155124RG73200
Opis
LED GREEN/RED CLEAR 2SMD R/A
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zielone, czerwone 525nm zielone, 624nm czerwone Wskaźniki LED - dyskretne 3,3V zielone, 2V czerwone 2-SMD, widok z boku
Modele EDA/CAD
155124RG73200 Modele
Kategoria
Rozmiar soczewki
2,20mm x 1,00mm
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
3,3V zielone, 2V czerwone
Seria
Prąd - próby
20mA zielone, 20mA czerwone
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kąt widzenia
120°
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Kolor
Długość fali - dominująca
Konfiguracja
Wspólna anoda
Długość fali - szczytowa
520nm zielone, 632nm czerwone
Kolor soczewki
Bezbarwny
Obudowa / skrzynia
2-SMD, widok z boku
Przezroczystość soczewki
Przezroczyste
Obudowa dostawcy urządzenia
Milikandele znamionowe
Rozmiar / wymiar
3,20mm x 1,50mm (dł. x szer.)
Styl soczewki
Prostokątne z kopułkową górną częścią
Wysokość (maks.)
1,00mm