151033BS03000
Numer produktu DigiKey
732-5011-ND
Producent
Numer produktu producenta
151033BS03000
Opis
LED BLUE CLEAR 3MM ROUND T/H
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Niebieskie 470nm Wskaźniki LED - dyskretne 2,8V Promieniowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
151033BS03000 Modele
Kategoria
Rozmiar soczewki
Śr. 3,00mm
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,8V
Seria
Prąd - próby
20mA
Opakowanie
Zbiorcze
Kąt widzenia
30°
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Kolor
Długość fali - dominująca
Konfiguracja
Standard
Długość fali - szczytowa
465nm
Kolor soczewki
Bezbarwny
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Przezroczystość soczewki
Przezroczyste
Obudowa dostawcy urządzenia
Milikandele znamionowe
Wysokość (maks.)
5,55mm