150283RS73103
Numer produktu DigiKey
732-150283RS73103TR-ND - Taśma i szpula (TR)
732-150283RS73103CT-ND - Taśma cięta (CT)
732-150283RS73103DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
150283RS73103
Opis
LED RED CLEAR 3528 SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czerwone 620nm Wskaźniki LED - dyskretne 2,2V 1411 (3528 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
150283RS73103 Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,2V
Prod.
Prąd - próby
150mA
Seria
Kąt widzenia
120°
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Długość fali - dominująca
Kolor
Długość fali - szczytowa
629nm
Konfiguracja
Niezależne
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne)
Kolor soczewki
Bezbarwny
Obudowa dostawcy urządzenia
Przezroczystość soczewki
Przezroczyste
Rozmiar / wymiar
3,50mm x 2,80mm (dł. x szer.)
Styl soczewki
Owalne z płaską górną częścią
Wysokość (maks.)
0,85mm