E4M0015075J2-TR
Numer produktu DigiKey
1697-E4M0015075J2-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
1697-E4M0015075J2-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
1697-E4M0015075J2-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
E4M0015075J2-TR
Opis
MOSFETS 5128 PF 554W 3.8V 180 NC
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 750 V 156A (Tc) 554W (Tc) Montaż powierzchniowy TO-263-7
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
E4M0015075J2-TR Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,8V przy 15,4mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
180 nC @ 15 V
Seria
Vgs (maks.)
+19V, -8V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
5128 pF @ 500 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
554W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Technologia
Klasa
Motoryzacja
Napięcie dren-źródło (Vdss)
750 V
Kwalifikacja
AEC-Q101
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
15V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-263-7
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
21mOhm przy 55,8A, 15V