C2M1000170J
Numer produktu DigiKey
C2M1000170J-ND
Producent
Numer produktu producenta
C2M1000170J
Opis
SICFET N-CH 1700V 5.3A D2PAK
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 1700 V 5,3A (Tc) 78W (Tc) Montaż powierzchniowy D2PAK-7
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C2M1000170J Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 500µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
13 nC @ 20 V
Seria
Vgs (maks.)
+25V, -10V
Opakowanie
Zbiorcze
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
200 pF @ 1000 V
Status części
Nieaktualne
Straty mocy (maks.)
78W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
1700 V
Obudowa dostawcy urządzenia
D2PAK-7
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
20V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
1,4Ohm przy 2A, 20V