MKS4G032203G00KJ00 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
W magazynie: 693
Ilustracja dla MKS4G032203G00KJ00 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MKS4G032203G00KJ00
Numer produktu DigiKey
1928-MKS4G032203G00KJ00TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MKS4G032203G00KJ00
Opis
CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC RAD
Szczegółowy opis
0.22 µF Kondensatory warstwowe 200V 400V Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET), metalizowany Promieniowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,512" x 0,236" (13,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,472" (12,00mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
200V
Napięcie znamionowe - prąd stały
400V