MKS4G023302C00KH00 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
WIMA
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
WIMA
W magazynie: 0
Arkusz danych
TDK
Ilustracja dla MKS4G023302C00KH00 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MKS4G023302C00KH00
Numer produktu DigiKey
1928-MKS4G023302C00KH00TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MKS4G023302C00KH00
Opis
CAP FILM 0.033UF 10% 400VDC RAD
Szczegółowy opis
0.033 µF Kondensatory warstwowe 200V 400V Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET), metalizowany Promieniowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rozmiar / wymiar
0,394" x 0,157" (10,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,354" (9,00mm)
Pojemność
Zakończenie
Wtyki PC
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
200V
Zastosowania
Motoryzacja; łącze prądu stałego, filtrowanie prądu stałego
Napięcie znamionowe - prąd stały
400V