MKS4F031503C00KSC9 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
TDK
Ilustracja dla MKS4F031503C00KSC9 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MKS4F031503C00KSC9
Numer produktu DigiKey
1928-MKS4F031503C00KSC9-ND
Producent
Numer produktu producenta
MKS4F031503C00KSC9
Opis
CAP FILM 0.15UF 10% 250VDC RAD
Szczegółowy opis
0.15 µF Kondensatory warstwowe 160V 250V Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET), metalizowany Promieniowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,512" x 0,157" (13,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,354" (9,00mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
160V
Napięcie znamionowe - prąd stały
250V