MKS4C051006B00JSSD
Numer produktu DigiKey
1928-1689-ND
Producent
Numer produktu producenta
MKS4C051006B00JSSD
Opis
CAP FILM 10UF 5% 63VDC RADIAL
Szczegółowy opis
10 µF Kondensatory warstwowe 40V 63V Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET), metalizowany Promieniowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MKS4C051006B00JSSD Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
1,240" x 0,433" (31,50mm x 11,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,827" (21,00mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
1,083" (27,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
40V
Zastosowania
Motoryzacja; łącze prądu stałego, filtrowanie prądu stałego
Napięcie znamionowe - prąd stały
63V