MKS4B051004J00KSSD
Numer produktu DigiKey
1928-1682-ND
Producent
Numer produktu producenta
MKS4B051004J00KSSD
Opis
CAP FILM 10UF 10% 50VDC RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF Kondensatory warstwowe 30V 50V Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET), metalizowany Promieniowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MKS4B051004J00KSSD Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,354" (18,00mm x 9,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Nieaktualne
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,630" (16,00mm)
Pojemność
Zakończenie
Wtyki PC
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
30V
Zastosowania
Motoryzacja; łącze prądu stałego, filtrowanie prądu stałego
Napięcie znamionowe - prąd stały
50V