MKP4G032204D00MSSD
Numer produktu DigiKey
1928-1554-ND
Producent
Numer produktu producenta
MKP4G032204D00MSSD
Opis
CAP FILM 0.22UF 20% 400VDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.22 µF Kondensatory warstwowe 220V 400V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MKP4G032204D00MSSD Modele
Temperatura robocza
-55°C - 100°C
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,276" (18,00mm x 7,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,551" (14,00mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
220V
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
400V