MKP4G026802F00KSSD
Numer produktu DigiKey
1928-1552-ND
Producent
Numer produktu producenta
MKP4G026802F00KSSD
Opis
CAP FILM 0.068UF 10% 400VDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.068 µF Kondensatory warstwowe 220V 400V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MKP4G026802F00KSSD Modele
Temperatura robocza
-55°C - 100°C
Rozmiar / wymiar
0,406" x 0,224" (10,30mm x 5,70mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
220V
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
400V