FKP3D031004D00KSSD
Numer produktu DigiKey
1928-1306-ND
Producent
Numer produktu producenta
FKP3D031004D00KSSD
Opis
CAP FILM 0.1UF 10% 100VDC RAD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF Kondensatory warstwowe 63V 100V Polipropylen (PP) Promieniowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FKP3D031004D00KSSD Modele
Temperatura robocza
-55°C - 100°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,276" (18,00mm x 7,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,551" (14,00mm)
Tolerancja
±10%
Zakończenie
Wtyki PC
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
63V
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
100V