WA22J7TE1-10MM
Numer produktu DigiKey
5040-WA22J7TE1-10MM-ND
Producent
Numer produktu producenta
WA22J7TE1-10MM
Opis
CONN PLUG MALE 7P SOLDER
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
7 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Lutowany
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
WA22J7TE1-10MM Modele
Kategoria
Materiał obudowy
Nylon 6/6
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Seria
Kolor
Czarne
Opakowanie
Zbiorcze
Stopień ochrony
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Typ złącza
Ekranowanie
Liczba pozycji
7
Prąd znamionowy (A)
10A
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Napięcie znamionowe
250V~
Zakończenie
Lutowany
Otwór kabla
0,413" (10,50mm)
Typ mocowania
Gwintowane
Temperatura robocza
-40°C - 85°C