SP2110/S12II-1N
Numer produktu DigiKey
5040-SP2110/S12II-1N-ND
Producent
Numer produktu producenta
SP2110/S12II-1N
Opis
CONN PLUG FEMALE 12P SOLDER
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, gniazda żeńskie Lutowany
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SP2110/S12II-1N Modele
Kategoria
Materiał obudowy
Poliamid (PA66), nylon 6/6
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Seria
Kolor
Czarne, niebieskie
Opakowanie
Zbiorcze
Stopień ochrony
IP68 - pyłoszczelność, wodoodporność
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Typ złącza
Ekranowanie
Liczba pozycji
12
Prąd znamionowy (A)
5A
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Napięcie znamionowe
400V~
Zakończenie
Lutowany
Otwór kabla
0,276" - 0,472" (7,00mm - 12,00mm)
Typ mocowania
Gwintowane
Temperatura robocza
-40°C - 85°C