BTA316-800B,127
Numer produktu DigiKey
1740-1131-ND
Producent
Numer produktu producenta
BTA316-800B,127
Opis
TRIAC 800V 16A TO220AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
TRIAC Standard 800 V 16 A Otwór przelotowy TO-220AB
Kategoria
Prąd - wyzwalania bramki (lgt) (maks.)
50 mA
Producent
WeEn Semiconductors
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
60 mA
Temperatura robocza
125°C (TJ)
Typ triaka
Standard
Napięcie - stan wyłączony
800 V
Obudowa / skrzynia
TO-220-3
Prąd - stan włączony (It (RMS)) (maks.)
16 A
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220AB
Napięcie - wyzwalania bramki (Vgt) (maks.)
1.5 V
Bazowy numer produktu
Prąd - udar niepowtarzalny 50, 60Hz (Itsm)
140A, 150A