BTA312B-600D,118 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 855
Arkusz danych
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 445
Arkusz danych
W magazynie: 0
W magazynie: 218
W magazynie: 0
W magazynie: 500
TRIAC Logiczne - bramka czułości 600 V 12 A Montaż powierzchniowy D2PAK
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BTA312B-600D,118
Numer produktu DigiKey
1740-1126-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
BTA312B-600D,118
Opis
TRIAC SENS GATE 600V 12A D2PAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - wyzwalania bramki (lgt) (maks.)
5 mA
Producent
WeEn Semiconductors
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
10 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
125°C (TJ)
Typ triaka
Logiczne - bramka czułości
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - stan wyłączony
600 V
Obudowa / skrzynia
TO-263-3, D2PAK (2 odpr. + wypust), TO-263AB
Prąd - stan włączony (It (RMS)) (maks.)
12 A
Obudowa dostawcy urządzenia
D2PAK
Napięcie - wyzwalania bramki (Vgt) (maks.)
1.5 V
Bazowy numer produktu
Prąd - udar niepowtarzalny 50, 60Hz (Itsm)
95A, 105A