BTA216-600B,127 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Littelfuse Inc.
W magazynie: 690
Arkusz danych
Similar
STMicroelectronics
W magazynie: 669
Arkusz danych
Similar
STMicroelectronics
W magazynie: 1 014
W magazynie: 0
W magazynie: 12
W magazynie: 376
W magazynie: 765
TRIAC Standard 600 V 16 A Otwór przelotowy TO-220AB
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TO-220-3
BTA216-600B,127
Numer produktu DigiKey
BTA216-600B,127-ND
Producent
Numer produktu producenta
BTA216-600B,127
Opis
TRIAC 600V 16A TO220AB
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - wyzwalania bramki (lgt) (maks.)
50 mA
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
60 mA
Temperatura robocza
125°C (TJ)
Typ triaka
Standard
Napięcie - stan wyłączony
600 V
Obudowa / skrzynia
TO-220-3
Prąd - stan włączony (It (RMS)) (maks.)
16 A
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220AB
Napięcie - wyzwalania bramki (Vgt) (maks.)
1.5 V
Bazowy numer produktu
Prąd - udar niepowtarzalny 50, 60Hz (Itsm)
140A, 150A