BTA212X-600F,127 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
STMicroelectronics
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
STMicroelectronics
W magazynie: 22
Arkusz danych
W magazynie: 767
W magazynie: 631
TRIAC Standard 600 V 12 A Otwór przelotowy TO-220F
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BTA212X-600F,127
Numer produktu DigiKey
BTA212X-600F,127-ND
Producent
Numer produktu producenta
BTA212X-600F,127
Opis
TRIAC 600V 12A TO220F
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - wyzwalania bramki (lgt) (maks.)
25 mA
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
30 mA
Temperatura robocza
125°C (TJ)
Typ triaka
Standard
Napięcie - stan wyłączony
600 V
Obudowa / skrzynia
TO-220-3, pełny pakiet, wypustka izolowana
Prąd - stan włączony (It (RMS)) (maks.)
12 A
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220F
Napięcie - wyzwalania bramki (Vgt) (maks.)
1.5 V
Bazowy numer produktu
Prąd - udar niepowtarzalny 50, 60Hz (Itsm)
95A, 105A