BT138B-600F,118 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
STMicroelectronics
W magazynie: 1 804
Arkusz danych
Similar
STMicroelectronics
W magazynie: 0
Arkusz danych
Littelfuse Inc.
W magazynie: 855
Littelfuse Inc.
W magazynie: 445
W magazynie: 218
W magazynie: 500
TRIAC Standard 600 V 12 A Montaż powierzchniowy D2PAK
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BT138B-600F,118
Numer produktu DigiKey
BT138B-600F,118-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
BT138B-600F,118
Opis
TRIAC 600V 12A D2PAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - wyzwalania bramki (lgt) (maks.)
25 mA
Producent
WeEn Semiconductors
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
30 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Konfiguracja
Pojedynczy
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
125°C (TJ)
Typ triaka
Standard
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - stan wyłączony
600 V
Obudowa / skrzynia
TO-263-3, D2PAK (2 odpr. + wypust), TO-263AB
Prąd - stan włączony (It (RMS)) (maks.)
12 A
Obudowa dostawcy urządzenia
D2PAK
Napięcie - wyzwalania bramki (Vgt) (maks.)
1.5 V
Bazowy numer produktu
Prąd - udar niepowtarzalny 50, 60Hz (Itsm)
95A, 105A