BT138-800G,127 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Littelfuse Inc.
W magazynie: 751
Arkusz danych
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 941
Arkusz danych
Similar
STMicroelectronics
W magazynie: 1 000
STMicroelectronics
W magazynie: 61
W magazynie: 2 089
W magazynie: 1
W magazynie: 273
W magazynie: 298
W magazynie: 290
W magazynie: 964
TRIAC Standard 800 V 12 A Otwór przelotowy TO-220AB
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TO-220-3
BT138-800G,127
Numer produktu DigiKey
1740-1045-ND
Producent
Numer produktu producenta
BT138-800G,127
Opis
TRIAC 800V 12A TO220AB
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - wyzwalania bramki (lgt) (maks.)
50 mA
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
60 mA
Temperatura robocza
125°C (TJ)
Typ triaka
Standard
Napięcie - stan wyłączony
800 V
Obudowa / skrzynia
TO-220-3
Prąd - stan włączony (It (RMS)) (maks.)
12 A
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220AB
Napięcie - wyzwalania bramki (Vgt) (maks.)
1.5 V
Bazowy numer produktu
Prąd - udar niepowtarzalny 50, 60Hz (Itsm)
95A, 105A