BT138-800,127
Numer produktu DigiKey
1740-1043-ND
Producent
Numer produktu producenta
BT138-800,127
Opis
TRIAC 800V 12A TO220AB
Szczegółowy opis
TRIAC Standard 800 V 12 A Otwór przelotowy TO-220AB
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BT138-800,127 Modele
Kategoria
Prąd - wyzwalania bramki (lgt) (maks.)
35 mA
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
30 mA
Temperatura robocza
125°C (TJ)
Typ triaka
Standard
Napięcie - stan wyłączony
800 V
Obudowa / skrzynia
TO-220-3
Prąd - stan włączony (It (RMS)) (maks.)
12 A
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220AB
Napięcie - wyzwalania bramki (Vgt) (maks.)
1.5 V
Bazowy numer produktu
Prąd - udar niepowtarzalny 50, 60Hz (Itsm)
95A, 105A