BT134-600D,127
Numer produktu DigiKey
1740-1011-ND
Producent
Numer produktu producenta
BT134-600D,127
Opis
TRIAC SENS GATE 600V 4A SOT82-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
TRIAC Logiczne - bramka czułości 600 V 4 A Otwór przelotowy SOT-82-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BT134-600D,127 Modele
Kategoria
Prąd - wyzwalania bramki (lgt) (maks.)
5 mA
Producent
WeEn Semiconductors
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
10 mA
Opakowanie
Rurka
Konfiguracja
Pojedynczy
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
125°C (TJ)
Typ triaka
Logiczne - bramka czułości
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - stan wyłączony
600 V
Obudowa / skrzynia
SOT-82
Prąd - stan włączony (It (RMS)) (maks.)
4 A
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-82-3
Napięcie - wyzwalania bramki (Vgt) (maks.)
1.5 V
Bazowy numer produktu
Prąd - udar niepowtarzalny 50, 60Hz (Itsm)
25A, 27A