Ilustracja dla SFW10S-2STME1LF jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SFW10S-2STME1LF
Numer produktu DigiKey
5831-SFW10S-2STME1LFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
FCI Deutschland GmbH
Numer produktu producenta
SFW10S-2STME1LF
Opis
CONN FFC FPC VERT 10POS 1MM SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 pozycja FFC, FPC złącze Styki, pionowe - 1-stronne 0,039" (1,00mm) Montaż powierzchniowy
Kategoria
Wysokość nad płytką
0,209" (5,30mm)
Producent
FCI Deutschland GmbH
Materiał styku
Brąz fosforowy
Seria
Wykończenie styku
Cyna
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Materiał obudowy
Termoplastyczny, szklane wypełnienie
Status części
Aktywny
Materiał aktuatora
Typ płaski giętki
FFC, FPC
Funkcje
Zerowa siła wkładania (ZIF)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie znamionowe
100V
Typ złącza/styku
Styki, pionowe - 1-stronne
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Liczba pozycji
10
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Raster
0,039" (1,00mm)
Prąd znamionowy (A)
1A
Zakończenie
Lutowany
Kolor obudowy
Brązowe
Grubość FFC, FCB
0,33mm