WL-1091M5-24V
Numer produktu DigiKey
6088-WL-1091M5-24V-ND
Producent
Numer produktu producenta
WL-1091M5-24V
Opis
LED IND .50" GREEN 28V SDOME 6"
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Zielone Rozproszone 24V - 28V 20mA Odprowadzenia przewodowe - 6,000" (152,40mm)
Kategoria
Przezroczystość soczewki
Rozproszone
Producent
Wamco, Inc
Parametry znamionowe
Prąd stały
Seria
Napięcie
24V - 28V
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd
20mA
Status części
Aktywny
Kształt wycięcia w tablicy
Okrągłe
Typ
LED
Wymiary wycięcia w tablicy
0,50" (12,70mm)
Kolor lampy
Zielone
Styl soczewki
Okrągłe z kopułkową górną częścią
Kolor soczewki
Zielone
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodowe - 6,000" (152,40mm)