WW25AR080FTLJ
Numer produktu DigiKey
1292-WW25AR080FTLJTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
WW25AR080FTLJ
Opis
2512 WW_J 0.08 OHM 1% T&R LOW OH
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
80 mOhms ±1% 3W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Przeciwsiarkowe, motoryzacyjne AEC-Q200, pomiar prądu Warstewka metalu
Kategoria
Funkcje
Przeciwsiarkowe, motoryzacyjne AEC-Q200, pomiar prądu
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 170°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
2512 (6332 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,244" x 0,128" (6,20mm x 3,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,033" (0,85mm)