WR02X6043FAL
Numer produktu DigiKey
1292-WR02X6043FALTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
WR02X6043FAL
Opis
RES 604K OHM 1% 1/20W 0201
Szczegółowy opis
604 kOhms ±1% 0,05W, 1/20W Mikroukład rezystory 0201 (0603 metryczne) Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
WR02X6043FAL Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,010" (0,26mm)