WR02X6041FAL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 48 455
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 128 794
Arkusz danych
Panasonic Industry
Panasonic Industry
YAGEO
KOA Speer Electronics, Inc.
W magazynie: 62
Cal-Chip Electronics, Inc.
Kamaya Inc.
6.04 kOhms ±1% 0,05W, 1/20W Mikroukład rezystory 0201 (0603 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
WR02X6041FAL
Numer produktu DigiKey
1292-WR02X6041FALTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
WR02X6041FAL
Opis
RES 6.04K OHM 1% 1/20W 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
WR02X6041FAL Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,010" (0,26mm)