TEC-40-36-127
Numer produktu DigiKey
345-1739-ND
Producent
Numer produktu producenta
TEC-40-36-127
Opis
PELTIER TEC 40X40X3.8MM 6.0A
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
TEC (chłodnica termoelektryczna) 51,4W przy 27°C 6 A 90°C
Kategoria
Wysokość
3,60mm
Producent
Wakefield Thermal Solutions
Liczba stopni
1
Seria
Prąd - maks.
6 A
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie - maks.
15.4 V
Status części
Aktywny
Rezystancja
2.17 Ohms
Typ
TEC (chłodnica termoelektryczna)
Temperatura robocza
90°C
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 40,00mm x 40,00mm (dł. x szer.)
Funkcje
Przewody, uszczelnione - silikon RTV
Qmax przy Th
51,4W przy 27°C
Bazowy numer produktu
Delta Tmax przy Th
68°C przy 27°C