TEC-30-36-127
Numer produktu DigiKey
345-1736-ND
Producent
Numer produktu producenta
TEC-30-36-127
Opis
PELTIER TEC 30X30X3.6MM 3.0A
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
TEC (chłodnica termoelektryczna) 25,7W przy 25°C 3 A 90°C
Kategoria
Wysokość
3,60mm
Producent
Wakefield Thermal Solutions
Liczba stopni
1
Seria
Prąd - maks.
3 A
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie - maks.
15.4 V
Status części
Aktywny
Rezystancja
4.16 Ohms
Typ
TEC (chłodnica termoelektryczna)
Temperatura robocza
90°C
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 30,00mm x 30,00mm (dł. x szer.)
Funkcje
Przewody, uszczelnione - silikon RTV
Qmax przy Th
25,7W przy 25°C
Bazowy numer produktu
Delta Tmax przy Th
67°C przy 25°C