OMNI-220-18-25-1C
OMNI-220-18-25-1C
OMNI-220-18-25-1C
Numer produktu DigiKey
345-1490-ND
Producent
Numer produktu producenta
OMNI-220-18-25-1C
Opis
HEATSINK 18X25MM 1-CLIP TO-220
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Radiator TO-220 Aluminium Na poziomie płytki, pionowy
Kategoria
Kształt
Prostokątne, żeberka
Prod.
Długość
0,984" (25,00mm)
Seria
Szerokość
0,710" (18,03mm)
Opakowanie
Taca
Wysokość żeberka
1,500" (38,10mm)