DST-64-1-305X305
Numer produktu DigiKey
345-DST-64-1-305X305-ND
Producent
Numer produktu producenta
DST-64-1-305X305
Opis
THERM TAPE 305X305X0.64MM W/ADH
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Białe 305,00mm x 305,00mm Pătrat Samoprzylepna - obie strony
Kategoria
Obrys
305,00mm x 305,00mm
Producent
Wakefield Thermal Solutions
Grubość
0,0250" (0,635mm)
Seria
Materiał
Bezsilikonowy
Opakowanie
Zbiorcze
Klej
Samoprzylepna - obie strony
Status części
Aktywny
Podłoże, nośnik
Włókno szklane
Zastosowanie
Wiele
Kolor
Białe
Typ
Podkładka, arkusz
Przewodność cieplna
1,0W/m-K