DST-50-1-254X254
Numer produktu DigiKey
345-DST-50-1-254X254-ND
Producent
Numer produktu producenta
DST-50-1-254X254
Opis
THERM TAPE 254X254X0.50MM W/ADH
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Białe 254,00mm x 254,00mm Pătrat Samoprzylepna - obie strony
Kategoria
Obrys
254,00mm x 254,00mm
Producent
Wakefield Thermal Solutions
Grubość
0,0197" (0,500mm)
Seria
Materiał
Bezsilikonowy
Opakowanie
Zbiorcze
Klej
Samoprzylepna - obie strony
Status części
Aktywny
Podłoże, nośnik
Włókno szklane
Zastosowanie
Wiele
Kolor
Białe
Typ
Podkładka, arkusz
Przewodność cieplna
1,0W/m-K