DC1202524V2B-BT0
Numer produktu DigiKey
345-DC1202524V2B-BT0-ND
Producent
Numer produktu producenta
DC1202524V2B-BT0
Opis
FAN 120X25MM 24VDC PWM/TACH
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 24V= Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.) Kula 121,0CFM (3,39m³/min) 4 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Funkcje
Ochrona zablokowanego wirnika; sterowanie PWM, czujnik prędkości (Tach)
Prod.
Szum
52,0dB(A)
Opakowanie
Zbiorcze
Moc (W)
15.6 W
Status części
Aktywny
obr./min
Napięcie - znamionowe
Zakończenie
4 odprowadzeń przewodów
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.)
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Szerokość
25,00mm
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus
Przepływ powietrza
121,0CFM (3,39m³/min)
Prąd znamionowy (A)
0,650A
Ciśnienie statyczne
0,510in H2O (127,0Pa)
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT), wypełniacz szklany
Typ łożyska
Kula
Materiał - ostrze
Typ wentylatora
Trwałość przy temperaturze
70000h przy 40°C