DC1202512J2B-2T0
Numer produktu DigiKey
345-DC1202512J2B-2T0-ND
Producent
Numer produktu producenta
DC1202512J2B-2T0
Opis
FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.) Kula 67,8CFM (1,90m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Szum
35,0dB(A)
Prod.
Moc (W)
2.4 W
Opakowanie
Skrzynka
obr./min
Status części
Aktywny
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.)
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV
Szerokość
25,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,200A
Przepływ powietrza
67,8CFM (1,90m³/min)
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT), wypełniacz szklany
Ciśnienie statyczne
0,170in H2O (42,3Pa)
Materiał - ostrze
Typ łożyska
Kula
Trwałość przy temperaturze
70000h przy 40°C