960-31-12-S-AB-0
Numer produktu DigiKey
345-1848-ND
Producent
Numer produktu producenta
960-31-12-S-AB-0
Opis
HEATSINK 31X12MM SIDE PUSH PIN
Modele EDA/CAD
960-31-12-S-AB-0 Modele
Długość
1,220" (31,00mm)
Seria
Szerokość
1,220" (31,00mm)
Opakowanie
Taca
Wysokość żeberka
0,472" (12,00mm)
5,00°C/W przy 200LFM